Tarım Kredi Market'te kasım indirimi! 15 üründe en dip fiyatlar o güne kadar geçerli olacak

Tarım Kredi Market Kasım ayında yüzleri güldüren indirimiyle müşterilerini bekliyor! İşte indirime ilişkin ayrıntılar...

Tarım Kredi Market'te kasım indirimi! 15 üründe en dip fiyatlar o güne kadar geçerli olacak

Tarım Kredi Market, vatandaşların mutfak enflasyonunu hafifletmeye yönelik önemli bir indirim kampanyası başlattı. Kasım ayına özel olarak duyurulan bu kampanya, 4 Kasım'dan 17 Kasım'a kadar sadece 15 gün sürecek. Market, birçok temel ihtiyaç ürününde ciddi indirimler sunarak tüketicilere ekonomik bir nefes aldırmayı hedefliyor.

Tarım Kredi Kooperatif market indirimi

İndirimler arasında kırmızı mercimek, pirinç, pilavlık bulgur gibi temel gıda ürünleri bulunuyor. Ayrıca ton balığı, ketçap, mayonez, bitkisel susuz yağ gibi mutfak alışverişlerimizin vazgeçilmezleri de indirimli fiyatlarla sunuluyor. Manav ürünleri kapsamında ise soğan, salatalık, limon, armut ve muz gibi ürünlerde iki günlük özel indirimler mevcut.

Tarım Kredi Kooperatif market indirimi

Bu indirim fırsatlarıyla vatandaşlar, ihtiyaç duydukları ürünleri daha uygun fiyatlarla satın alma şansına sahip olacaklar. Market, 60'tan fazla üründe geçerli olan bu kampanya ile hem mutfak masraflarını azaltmayı hem de ekonomik sıkıntıları hafifletmeyi amaçlıyor. Herkesin dikkatini çekebilecek bu kampanya, 4 Kasım'dan itibaren başlayacak ve 17 Kasım'a kadar devam edecek. Vatandaşlar, bu süre zarfında Tarım Kredi Marketlerinde ekonomik alışverişler yaparak aile bütçelerine katkıda bulunabilecekler.