4 banka promosyon savaşını başlattı! Başvuran emekliye tomarla para verilecek

Bankaların promosyon yarışları tüm hızıyla devam ediyor. Peki bankalardan promosyon almak için neler yapılabilir? En yüksek promosyon veren banka hangisi? İşte cevabı...

4 banka promosyon savaşını başlattı! Başvuran emekliye tomarla para verilecek

Bankalar son dönemde emekli maaş promosyonlarında yeni düzenlemelere gitti. Enflasyon oranlarındaki artışlar ve emeklilerin alım gücünün korunması amacıyla promosyon miktarlarında revize edildi.

En yüksek promosyonu Akbank sunuyor. Emekli maaşını Akbank'a taşıyan vatandaşlara 12 bin TL değerinde nakit ve kredi kartı promosyonu veriliyor. Bunun 10 bin lirası nakit, 2 bin lirası ise kredi kartında kullanılabilecek çipli para şeklinde oluyor.

Denizbank da emekli müşterilerine 5 bin TL'ye varan promosyon imkanı sunuyor. QNB Finansbank ise EYT'lilere özel 9.200 TL'lik promosyon paketi hazırladı.

en yüksek emekli promsoyonu hangi bankada

Yapı Kredi Bankası emekli maaşını taşıyanlara 9 bin TL, İş Bankası 7 bin 500 TL promosyon veriyor.

Bankalar sadece nakit promosyonla sınırlı kalmıyor, düşük faizli kredi imkanları ve ek hizmetler de sunarak emekli müşterilerine cazip tekliflerde bulunuyor.

Promosyon almak isteyenlerin ise en az 3 yıl süreyle maaşlarını ilgili bankada taşımaları ve başka bir bankaya geçmemeleri şartı aranıyor.

Enflasyonun yükselmesiyle birlikte promosyon miktarları artırıldı. En yüksek promosyonu 12 bin TL ile Akbank sunuyor. Diğer bankalarda da 5 bin ile 9 bin TL arasında değişen promosyon paketleri emekli vatandaşlara sunuluyor. Bankalar ayrıca düşük faizli kredi ve ek hizmetlerle de emekli müşterilerini cezp etmeye çalışıyor. Ancak promosyon alabilmek için en az 3 yıl süreyle maaşın o bankada kalması şart koşuluyor.