Bist 100
9.548,09 1%
DOLAR
32,51 0,18%
EURO
34,61 0,17%
ALTIN
2.480,07 0,25%

Alüminyum folyoyu bu şekilde uygulayınca, negatif enerjini alıyor soğuk algınlığı bırakmıyor

Mutfaklarımızın vazgeçilmez yardımcısı alüminyum folyo, yemeklerimizi taze tutmanın ve pişirmenin ötesinde, sağlığımızı korumada da gizli bir kahraman. Peki, ayağınıza alüminyum folyo sardığınızda grip ve ağrıların tarih olacağını biliyor muydunuz? İşte ayağa alüminyum folyo sarıldığında yaptığı etki...

Yayın Tarihi: 06.03.2024 23:20
Güncelleme Tarihi: 06.03.2024 23:20

Alüminyum folyoyu bu şekilde uygulayınca, negatif enerjini alıyor soğuk algınlığı bırakmıyor

Alüminyum folyonun mutfak dışında da inanılmaz faydaları var. Ayağınıza sarıp beklettiğinizde ne grip ne de ağrı bırakıyor. İşte detaylar...

ALÜMİNYUM FOLYO NEYE İYİ GELİR?

Alüminyum folyo, mutfaklarımızın sessiz savaşçısı, sağlığımız için beklenmedik faydalar sunuyor. 

ALÜMİNYUM FOLYO AYAĞA SARILIR MI

Bu metalik mucize, vücudumuzda biriken elektrik enerjisini topluyor, iyon dengesini sağlıyor ve böylece vücudumuzdaki pozitif enerjiyi artırıyor. Dahası, alüminyum folyonun anti-inflamatuar özellikleri sayesinde, soğuk algınlığı belirtilerine karşı da etkili bir çözüm sunuyor.

ALÜMİNYUM FOLYO AYAKLARA NASIL UYGULANIR?

Alüminyum folyo ile ayaklarınızı sarmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak ayaklarınızı temizleyip kurulayın. Ardından ayaklarınızı 5-7 kat alüminyum folyo ile sarın. Folyoyu çok sıkı sarmayın, rahat bırakın. 

ALÜMİNYUM FOLYO AYAĞA SARMAK

Alüminyum folyoyu ayak parmaklarınıza kadar sarabilir veya sadece ayak tabanınıza sarabilirsiniz. Ayaklarınızı sardıktan sonra 2 saat boyunca bekleyin ve sonra çıkarın. Bu işlemi birkaç gün boyunca tekrarlayabilirsiniz.

Bu basit yöntem sayesinde, vücudunuz ferahlamış ve arınmış hissedecek. Ayrıca, soğuk algınlığı semptomlarını hafifletecek ve daha çabuk iyileşmenize yardımcı olacaktır. 

ALÜMİNYUM FOLYO AYAĞA SARINCA ETKİSİ

Ancak, semptomlarınız bir haftadan uzun sürerse, doktorunuza başvurmanız gerektiğini unutmayın.